вівторок, 15 листопада 2016 р.

Урок 5.Робота в середовищі графічного редактора: змінювання зображень з використання функцій обертання, зміна кольору фігур та кольору фону.
Цілі:
ü навчальна: вдосконалювати навички створення в середовищі графічного редактора зображення; навчити змінювати та вдосконалювати зображення з використанням функцій обертання, кольору, поворотів;
ü розвивальна: розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері;
ü виховна: виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратністьу роботі.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення: браузер, графічний редактор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
·       привітання;
·       перевірка присутніх;
·       перевірка готовності учнів до уроку.
ІІ. Мотивацій навчальної діяльності
Світ яскравих фарб оточує нас з раннього дитинства. Спочатку ми зацікавлено розглядаємо навколишні предмети, потім ілюстрації до казок, які нам читають. Пізніше малюємо в альбомі самі. Але час не стоїть на місці. І на зміну олівцям, фломастерам та фарбам приходять сучасні пристрої. Отже, настав час продовжувати навчитися малювати за допомогою комп’ютера.
Розгадай ребуси:
Відповідь:Графіка

Відповідь:Редактор
ІІІ. Актуалізація опорних знань. Повторення вивченого матеріалу
IV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної мережі кабінету або проектор)
V. Фізкультхвилинка
Ми по вулиці ідем, гарно всі себе ведем.
Ось і «зебра», зупинись. Вліво, вправо подивись.
Вільно скрізь, машин нема. Йду по «зебрі» прямо я.
До театру ми прийшли, тихо в зал усі зайшли,
Сіли на свої місця. Почалась вистава ця.
VІ. Формування вмінь та навичок
Робота за комп’ютером
1) Інструктаж учителя.
2) Практична робота за комп’ютерами.
3) Вправи для очей.
Подивились вправо, вліво, вгору, вниз, собі на ніс!
Знову вправо, знову вліво і покліпали очима!
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Гра «Мікрофон»
Закінчіть висловлення.
— Я тепер знаю, що…
— Я тепер умію…


— Я ціную…

Немає коментарів:

Дописати коментар