Урок
7.Створення колажу із зображень.
Цілі:
ü навчальна: навчити
створювати колаж з кількох зображень;
ü розвивальна: розвивати
уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на
комп’ютері;
ü виховна: виховувати
самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратністьу роботі.
Обладнання та наочність: дошка,
комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення:
браузер, графічний редактор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
· привітання;
· перевірка
присутніх;
· перевірка
готовності учнів до уроку.
ІІ. Мотивацій навчальної діяльності
ІІІ. Актуалізація опорних знань.
Повторення вивченого матеріалу
IV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами
демонстрування презентації
(використовуються можливості локальної
мережі кабінету або проектор)
V. Фізкультхвилинка
Взимку холодно у лісі — всі дерева голі й лисі.
Білка ж гарне хутро має, ще й зарядка зігріває.
Зранку хутко із дупла — зігріватись до тепла.
Поскакає по гілках, побігає по стежках,
На всі боки прогиналась, лосів в лісі роздивлялась.
Плечі
добре розрівняли і за парти посідали.
VІ. Формування вмінь та навичок
Робота
за комп’ютером
1) Інструктаж
учителя.
2)
Практична робота за комп’ютерами.
3) Вправи для очей.
Поглянемо вправо, поглянемо вліво,
І вгору, й додолу, і навкруги,
Від праці очі нехай відпочинуть,
Зарядку
для них я зроблю разів три!
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Інтерактивна
вправа «Піраміда позитивних почуттів»
Учитель
простягає руку і говорить: «На уроці мені сподобалось, що ви працювали
наполегливо і старанно». Учні по черзі
підходять, кладуть долоньку зверху і відповідають: «Мені сподобалось…».
VII. Домашнє завдання
Немає коментарів:
Дописати коментар